MEBLE NA WYMIAR


Akcesoria

Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami najwyższej jakości akcesoriów zapewniamy unikalne rozwiązania podnoszące jakość produkowanych przez nas mebli.

Sprawdzone produkty oraz trwałe wykończenia sprawią, że wnętrze będzie nie tylko funkcjonalne, ale także zapewni Państwu indywidualny charakter. Przy zakupie kuchni czy szafy wnękowej powinniśmy tak dobierać produkty by wnętrze, które pragniemy stworzyć, stało się w pełni funkcjonalne i odpowiadało na nasze potrzeby. Dodatkowo powinniśmy tak dobierać materiały by we wnętrzu czuć się komfortowo.

Do dyspozycji przy realizacji projektu mamy m.in.:

Płyty laminowane: Kronopol, Kronospan, Egger
Blaty kuchenne: Kronopol, Kronospan, Juan, Lupus
Fronty meblowe: Restol, Magura
Okucia meblowe: Bimak, Laguna
Akcesoria meblowe: Blum, Gamet, FGV, Rejs, Zobal, Nomet

O nas

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2003 roku. W branży wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak rownież instytucji użyteczności publicznej jak i firm. Specjalizacji firmy pozwala na wykonywanie mebli, które możemy dostosować do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Rekomendacje

Mamy przyjemność udzielić referencji Firmie Lobela, która wykonywała dla nas meble biurowe. W/w firma wykonała meble z należytą starannością, wykazując profesjonalne podejście do powierzonego zadania.

ZUS Rzeszów

Aktualności

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pragniemy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty o realizację lad barowych.