MEBLE NA WYMIAR


Szafy przesuwne

Next

W domu niezbędnym i bardzo funkcjonalnym rozwiazaniem jest zastosowanie szafy wnękowej lub jeżeli przestrzeń pozwala garderoby. W zależności od zapotrzebowania Klienta w szafach oprócz tradycyjnych drążków, półek czy szuflad znaleźć się mogą pantografy, wieszaki na spodnie, krawaty. Gdy szafa ma spełniac funkcję gospodarczą wartą ją zaopatrzyć w bardzo praktyczny uchwyt na żelazko czy rurę od odkurzacza. Dzięki takim akcesoriom nasz szafa jest praktyczniejsza i wszystko znajduje się pod ręką. Dodatkowo umieszczenie jej w odpowienim miejscu stanowić może bardzo użyteczny schowek. Zabudowa może znaleźć się pod schodami czy małej wnęce, która pozostawała niewykorzystana.

O nas

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2003 roku. W branży wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak rownież instytucji użyteczności publicznej jak i firm. Specjalizacji firmy pozwala na wykonywanie mebli, które możemy dostosować do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Rekomendacje

Mamy przyjemność udzielić referencji Firmie Lobela, która wykonywała dla nas meble biurowe. W/w firma wykonała meble z należytą starannością, wykazując profesjonalne podejście do powierzonego zadania.

ZUS Rzeszów

Aktualności

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pragniemy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty o realizację lad barowych.